Oficjalny portal: MOSIR

Wyszukiwarka

Przejdź do: Strona główna
Przejdź do: Mapa serwisu
Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do zewnętrznej strony: FaceBook
Przejdź do: Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej


MOSiR
w Strzelcach Opolskich

Menu główne


Puchar Ligii Młodzikówi i Orlików

27 marzec 2023
W dniu 25 marca 2023 r. na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzelcach Opolskich zakończyły się zmagania w turnieju piłkarskim organizowanym pod honorowym patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich.

Turniej: Halowa Liga Młodzika i Halowa Liga Orlika, którego organizatorem była Dziewczęca Akademia Piłki Nożnej  Strzelce Opolskie, trwał od stycznia bieżącego roku, rozgrywany był zgodnie z jego harmonogramem w Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Strzelcach Opolskich.

 Jego zwieńczenie nastąpiło w ubiegłą sobotę rozgrywkami Pucharu Ligii, w którym uczestniczyło 18 drużyn (po 9 w każdej kategorii: młodzik i orlik). Na stadionie MOSiR w Strzelcach Opolskich można było być świadkiem rywalizacji piłkarskiej, w której w niemal jednym czasie brało udział niespełna 200 zawodniczek i zawodników z roczników 2008 i młodszych.
W turnieju udział wzięły niemal wszystkie Kluby działające na terenie Gminy Strzelce Opolskie oraz wiodące Kluby prowadzące swoją działalność w nieodległych miejscowościach. Zarówno w kategorii młodzik (rocznik 2008 i młodsi) jak i w kategorii orlik (rocznik 2012 i młodszy) zwycięstwo w turnieju osiągnęła drużyna SKS  Piast PPO Strzelce Opolskie.
Uczestnicy turnieju zostali wyróżnieni okolicznościowymi  pucharami za osiągnięte miejsca w turnieju oraz za uczestnictwo, organizatorzy przygotowali również okolicznościowe upominki dla Trenerów wszystkich drużyn oraz wręczyli wyróżnienia zawodniczkom i zawodnikom charakteryzującym się wyjątkową postawą sportową, wychowawczą i społeczną. Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator (2023-03-27 09:59:58)
Informację zmodyfikował(a): Administrator (2023-03-27 10:34:03)
Liczba odwiedzin: 93130

Mapa lokalizacyjna

Stopka

Copyright © 2022 MOSiR w Strzelcach Opolskich. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
design by fast4net

Zamknij