Oficjalny portal: MOSIR

Wyszukiwarka

Przejdź do: Strona główna
Przejdź do: Mapa serwisu
Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do zewnętrznej strony: FaceBook
Przejdź do: Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej


MOSiR
w Strzelcach Opolskich

Menu główne


ŁAŹNIA PAROWA

15 kwiecień 2023
Pomieszczenie łaźni parowej zostało wykonane ze specjalnie zaprojektowanych i wyprofilowanych siedzisk, obłożonych specjalistyczną szklaną mozaiką firmy ezzari. Szklana mozaika renomowanej hiszpańskiej firmy Ezarri jest najwyższej jakości materiałem wykończeniowym, stosowanym głównie przy budowie basenów, łaźni parowych.
Za generowanie pary odpowiada nawilżacz NEPTRONIC SKE4-20M o mocy 15kW produkujący czystą, bezwonną, sterylną parę o wydajności 20 kg/h. Cylinder produkujący parę SKE wykonany jest z trwałej stali nierdzewnej z samoczyszczącymi się elementami grzejnymi. Dodatkowo łaźnia parowa została wyposażona w pompkę do prowadzenia aromaterapii dzięki której możliwe jest ponad 60 aromatów.
Pobyt w saunie i w łaźni parowej ma porównywalny wpływ na nasz organizm: wilgotność i wysoka temperatura pobudzają nie tylko metabolizm w skórze, ale także w nerkach, ułatwiając pozbywanie się z naszego organizmu szkodliwych substancji. Rozgrzana i rozpulchniona skóra jest gotowa na oczyszczenie i odtłuszczenie, a także na przyjęcie serwowanych jej w takich warunkach substancji odżywczych, np. pochodzących z olejków eterycznych. 
Korzystanie z łaźni parowej poprawia metabolizm, w znaczący sposób wpływa na naszą odporność, wspomaga oczyszczanie skóry i leczenie chorób związanych z drogami oddechowymi.
 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator (2023-04-17 15:25:02)
Informację zmodyfikował(a): Administrator (2023-04-18 11:05:59)
Liczba odwiedzin: 1271

Mapa lokalizacyjna

Stopka

Copyright © 2022 MOSiR w Strzelcach Opolskich. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
design by fast4net

Zamknij